Makiety architektoniczne

28 Gru 2019 18:38

Jesteśmy firmą z 17 - to letnim doświadczeniem w produkcji makiet. Przez ten okres nawiązaliśmy współpracę z wieloma liczącymi się na rynku firmami: PRO-ARTE, J.W Construction, Murapol, Archeton, Studio Atrium, Murator, Dom Projekt, ArchonPlus, Dobry Dom, ArchiGraph, Inwest Projekt, Inwest Dom, Archipelag oraz z wieloma spółdzielniami, developerami, TEBES'ami jak również z firmami zagranicznymi i indywidualnymi klientami.

Makiety architektoniczne mogą być odwzorowaniem budynków mieszkalnych, przemysłowych czy biurowców. Po poznaniu Państwa wizji stworzymy funkcjonalne modele architektoniczne, wykorzystujące nowoczesne materiały. Przykładem mogą być makiety architektoniczne ze zdejmowanym dachem, które umożliwiają dokładne zapoznanie się z lokalizacją poszczególnych pomieszczeń w budynku. Nasze makiety architektoniczne to precyzyjne projekty przestrzenne, które tworzymy dla Państwa z trwałych komponentów.

Na życzenie klienta oferujemy makiety multimedialne oraz możemy wykonać wizualizację inwestycji. Makiety architektoniczne możemy doświetlić, podświetlić w technice LED oraz światłowodami.
Oświetlenie może być zdalnie sterowane i wielokanałowe. Wykonujemy elementy ruchome z użyciem CAR SYSTEM.
Nasze modele architektoniczne możemy wyposażyć na Państwa życzenie w ruchome postacie, jeżdżące pojazdy i inne ciekawe rozwiązania.

Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem takich produktów jak: makiety architektoniczne, makiety domów, makiety budynków.